"שירת הדם": קורס אבחון בדיקות דם בגישה המשלבת מדע ורפואה מסורתית

מרצה: אייל שפרינגר

על פי גישת הטיפול המאקרוביוטית, הדם מייצג את הים הקדמון.

מרכיבי הדם מספרים את סיפור התפתחותם של החיים, והתפתחותו של האדם בדומה לאותם חיים אשר התפתחו בים הקדמון.

בדיקות הדם מגלות למעשה את אופן השתרשות האדם בחייו לצד שיקוף הקשיים והאתגרים מולם האדם פועל ברמות השונות: הרמה המטאבולית, התזונתית, תפיסת מקומו של האדם בעולם והמשאבים בהם הוא משתמש כדי להמשיך במסלול חייו.

מודל "ים הדם" הנלמד בקורס "שירת הדם" משלב בתוכו ידע "מערבי" מבוסס מחקר, שילוב של מודלים מתוך מסורות ריפוי כגון רפואה סינית איורוודה ומאקרוביוטיקה וגישה "מהותנית" האורגת את גופי הידע הללו לכדי מודל חדש המצביע על בריאותו הגופנית, הנפשית והרוחנית של המטופל.

באופן זה, תוצאות המדידה של ערכי הדם הופכות לשירת החיים, שירת הדם.

קורס "שירת הדם" מאפשר נקודת מבט חדשה, רחבה ומרעננת לכל מי שנחשף אל תוצאות בדיקות הדם: רופאים, תזונאיות, מטפלי רפואה משלימה, ומטופלים.

בימים אלו מגיע לסיומו המחזור ראשון של הקורס לכ-60 מטפלים בוגרי TEF. מחזור נוסף לכלל קהילת המטפלים ייפתח בקרוב. למידע נוסף ולקבלת עדכונים

הרשמו בקישור הזה

על המרצה:

אייל שפרינגר MSc, Dipl.CM, Cl.Hb, מטפל ברפואה סינית והרבליסט קליני, בוגר לימודי תואר שני במחקר של רפואות מזרח אסיה. מייסד אתר TEF לתזונה ורפואה מסורתית ומנחה קורס התזונה למטפלים בתזונה סינית מאקרוביוטית. ממחברי הספר "בישולחיים-תזונה מסורתית לתמיכה במטופלי סרטן".

גישתו הטיפולית מבוססת על שילוב של כלי טיפול ממסורות כגון הרפואה הסינית, האיורוודה, המאקרוביוטיקה והרפואה היוונית-ערבית עם ידע מבוסס מחקר.

מדגיש בטיפול ובסגנון הוראתו נקודת מבט הוליסטית המחברת בין המצב הגופני, הרגלי התזונה ומסלול החיים של מטופליו.

בימים אלו מגיע לסיומו המחזור ראשון של הקורס לכ-60 מטפלים בוגרי TEF. מחזור נוסף לכלל קהילת המטפלים ייפתח בקרוב. למידע נוסף ולקבלת עדכונים

הרשמו בקישור הזה

 

עיון נוסף בתכנים הקשורים לקורס שירת הדם:

סרטון: מעטפת של שרירים, מדד הקריאטינין באבחנה ובטיפול

סרטון: לב של מתכת – הברזל באבחנה ובטיפול

מאמר: סידן וסודות בניית החיים

 

 

מומלצי החודש