בעיות נשימה וחיסון

טיפול בנשימה ומערכת החיסון

מערכת החיסון והנשימה הן שתי מערכות עיקריות הנמצאות בחיכוך מתמיד עם העולם. בריאותן משקפת בריאות כללית של מערכות רבות בגוף, ומחלה בהן היא בדרך כלל ביטוי לכשל רב מערכתי שיש לתקן.

סיבות רבות תורמות לחיסון חלש ולפגיעה במערכת הנשימה: חשיפה לגורמי מחלה ומזהמים שונים, חוסרים תזונתיים, מחלות של מערכת העיכול, זיקנה, חשיפה לא מספקת לאור שמש ולטבע, מצב נפשי ירוד, פעילות גופנית רבה מדי או לא מספקת, מחסור במנוחה ועוד סיבות רבות.

הרפואות המסורתיות מתארות את מערכות הנשימה והחיסון כמערכות המשקפות את אופי ועוצמת הקשר הגופני והרגשי שלנו עם העולם. חולשה חיסונית מראה על קושי במגע עם העולם ונובעת מחוסר איזון בין אתגרי החיים לחוסן הגופני והנפשי אותו אנו מטפחים לאורך החיים. הרפואות המסורתיות אשר התמקדו מאז ומעולם ברפואה מונעת מציעות דרכי טיפול רבות לחיזוק וטיפוח מערכת הנשימה והחיסון. אנו מציעים את הידע המסורתי, במיוחד זה שהוכח גם במחקר ככזה העשוי לסייע לשימשכם בהתמודדות טובה עם מחלות נשימה והפרעות חיסון.

מתי כדאי לפנות אלינו?

כשמערכת החיסון כבר לא שומרת עליכם, כאשר יותר מדי פעמים בשנה 'תופסות' אתכם כל מיני מחלות, כאשר כבר אי אפשר להתמודד עם האלרגיה. אם יש לכם מחלה אוטואימונית:

ירידה כללית בתפקוד מערכת החיסון

אירועים חוזרים של הופעת הרפס

זיהומים ויראליים כרוניים כגון מחלת הנשיקה (EBV)

ירידה בחיוניות מערכת החיסון אחרי מחלה ניתוח או לידה

אלרגיה

מחלות אוטואימוניות (כגון מחלת השימוטו, גרייבס, סקלרודרמה, מחלת פרקים ראומטית)

אסטמה

COPD

ברונכיוקטזיס

מיהם המטפלים שילוו אותך?

עדו ברק

ג'סיקה הלפרין

כיצד נסייע לך?

הטיפול אותו אנו מציעים מבוסס על המידע הרפואי הקיים אודות מצבך בשילוב עם אבחנה אישית על בסיס הרפואות המסורתיות. מערכת החיסון ומערכת הנשימה מושפעות מגורמים רבים כגון מצבי חוסר, חוסר איזון באוכלוסיית חיידקי הגוף, מצבים רגשיים, חולשה מולדת ועוד. נכוון את הטיפול למקומות בהם האבחנה הרפואית והמידע המסורתי מתכנס, ונדגיש את השימוש באמצעי הטיפול להם יש תמיכה הן במחקר והן ברפואה מסורתית לטיפול במצבך.

כלי הטיפול כוללים תזונה, צמחי מרפא, תוספי מזון, דיקור והדרכה לאורך חיים ותרגול. התמדה ועבודה סבלנית תסייע לך לחוש שיפור והקלה.

מאמרים שכתבנו על טיפול במחלות נשימה וחיסון באמצעות רפואה מסורתית

מחקרים התומכים בשיטות ריפוי מסורתיות לטיפול במערכת הנשימה והחיסון