בדרך

עם סיום לימודיהם, בוגרי קורס התזונה למטפלים של המרכז לרפואה מסורתית, הופכים לחלק מקבוצה קטנה איכותית ולומדת של מטפלים, הממשיכים לקבל תמיכה מקצועית.

כחברי קהילת המטפלים המתגבשת, בוגרי הקורס נהנים ממספר הטבות:

 1. קבוצת פייסבוק לבוגרי הקורס בלבד: כבוגרי הקורס תהיו זכאים להצטרף לקבוצת פייסבוק המיועדת עבורכם בלבד. בקבוצה זו אנו חולקים במידע, שואלים שאלות ומעדכנים איש את רעהו ביוזמות אישיות של כל אחד מהמטפלים. בקבוצת הפייסבוק הבוגרים ממשיכים להיחשף ולהתעדכן בידע הייחודי, המתקדם והנחקר על ידי צוות ההוראה ובוגרי מחזורי הקורס השונים. קבוצת הפייסבוק מאפשרת גם לכם לקבל הפניות של מטופלים ממטפלים המכירים אתכם וסומכים על המיומנות המקצועית שרכשתם בקורס.

2. השתתפות במפגשי לימוד המוגבלים לקהילת בוגרי הקורס: במסגרת מפגשי הלימוד המיועדים לבנייה וגיבוש הקהילה שלנו, אנו ממשיכים לעסוק בתיאורי מקרה, לימודי אבחנה מתקדמים, לימוד אסטרטגיות טיפול במחלות ושיעורי בישול מתוך מסורות רפואיות שונות. מפגשי הלימוד מאפשרים לכל בוגרי הקורס להציג פירות מחקרים שנערכו על ידם והישגים קליניים שונים.

3. בוגרי הקורס זכאים להשתתף בצפייה קלינית בקליניקות בהם עובד צוות ההוראה וצוות המרכז לרפואה מסורתית ללא הגבלה וללא תשלום, על בסיס מקום פנוי.

5. לבוגרים תינתן עדיפות בהצגת מאמרים ומתכונים באתר המרכז לרפואה מסורתית. בוגרים אשר יציגו מאמרים באתר, יזכו להצגה בדף הכותבים באתר בנוסף לדף המטפלים.

6. לבוגרים תינתן עדיפות לשיבוץ לעבודה במסגרת המרכז לרפואה מסורתית ופעילויות TEF בהתחשב בהכשרות נוספות ובהתאמה לתפקידים. בנוסף נשאף לשתף את הבוגרים בפרויקטים שונים בהם TEF מעורב כגון כנסים מקצועים, סדנאות למטופלים, הצעות עבודה, ואירועים בתחום התזונה ואורח החיים.

7. הנחות בכנסים: בכנסים המיועדים למטפלים ברפואה משלימה בהם מעורבים TEF ו/או אייל שפרינגר, נפעל למתן הנחה לבוגרי הקורס.

8. תמיכה טלפונית ודרך המייל: כל בוגרי הקורס זכאים לתמיכה טלפונית ואינטרנטית על ידי מנחי הקורס לצורך שיפור פעילותם המקצועית והעיסקית.

9. עזרה בשיווק: בוגרי הקורס זכאים לחשיפת פעילויות וסדנאות לקהל הרחב בהדרכתם בדף האירועים/דף מקצועי של TEF.

עבורי ועבור צוות ההוראה, המחויבות שלנו לעזור לכם התלמידים, נמשכת גם עם סיום קורס המטפלים. אנו מעוניינים לסייע לכם בדרך להשגת מיומנות טיפולית גבוהה והצלחה מקצועית.

בהערכה רבה, אייל שפרינגר Dip.Ac.CH, מרכז ומנחה קורס התזונה למטפלים מטעם TEF.  0523-904332

מידע נוסף:

עיקר המידע על הקורס-קהלי יעד, תכנים, זמנים, ותנאי הרשמה.

המלצות של בוגרי הקורס.

קורות חיים של אייל שפרינגר-מרכז הקורס  

מומלצי החודש

מתעניינים? השאירו פרטים. נחזור מהר!