תזונת ילדים ברפואה המסורתית

סדנה למטפלים

תזונת ילדים

תקופת הילדות הינה הזמן בו נבנות ומתפתחות במהירות רוב המערכות הגופניות. הבחירה בתזונה בשנים הראשונות מייצגת את הצורך באיזון בין הזנה לצורך טיפוח הייחודיות הגלומה בילד (JING) לבין חשיפה ותיווך לעולם החיצוני על שלל איכויותיו (אלמנטים אקלימים וכד').

בסדנה אודות תזונת ילדים מוצגות הגישות של רפואות מסורתיות שונות בדגש על הרפואה הסינית והמאקרוביוטיקה להתפתחות בריאה של ילדינו, ומודגשת הזכות הגדולה והאחריות הנמצאת בידי מי שמכין ומגיש לילדים את מזונם. ההרצאה חושפת את הנקודות המהותיות המשפיעות על ההתפתחות השכלית והגופנית של הילדים ומשפיעות במידה רבה על גורלם.

הרעיונות המוצגים בסרטן רלוונטיים לטיפול במצבים נוספים כגון מחלות מערכת העיכול, מחלות אוטואימוניות וסרטן.

נושאים מרכזיים

סדר חשיפת התינוק למזונות
תזונה מותאמת אישית למבנה הילד
כיצד מנחילים הרגלי תזונה בבית?
גישה תזונתית למחלות ילדות נפוצות

פרטים

*הסדנה בתיערך בקיבוץ בית ניר, ביום שישי, ה10.1.2020 בשעות 9:00-14:00. בסיום הסדנה נאכל ארוחת צהריים משותפת. במידה ויישארו תכנים נוספים שלא יכוסו ביום לימודים אחד, תיקבע סדנת המשך בתיאום עם המשתתפים.

עלות ההרצאה: 300 ש"ח.

מספר המקומות מוגבל.

* בשיתוף עם קורס ההתמחות הבין לאומי ברפואה סינית לילדים מטעם ארגון הICCM

להרשמה:  

ניתן ליצור קשר או לשלוח הודעה כתובה לאייל שפרינגר בטלפון 0523904332

המרצה

אייל שפרינגר, מייסד שיטת TEF ומנחה קורס המטפלים בשיטה, מנהל המרכז לרפואה משולבת משלימה למטופלי סרטן בבית החולים איכילוב. מנחה הקורס "לבחור בתזונה" לקהל הרחב וממחברי הספר בישולחיים.

אב לארבעה ילדים, מבשל, מאכיל, לפעמים עושה כלים, מחנך סבתות, ומנווט בין עוגות יום הולדת ומזון של גנים, בין הרצוי למצוי. מעודד שינוי היכן שאפשר ומתפשר כשצריך.

מומלצי החודש

מתעניינים? השאירו פרטים. נחזור מהר!